Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – dużo ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe mnóstwo doskonałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o do perfekcji gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.